Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen kütyüt vegyek ilyesfajt...

Milyen kütyüt vegyek ilyesfajta videózáshoz? Valaki, tanács?

Figyelt kérdés

Beszeretnék szerezni videózásra valamilyen kütyüt (go pro?). Főként a természetben szeretnék videózni az állatkáimat, meg sportolás közben. Gyakran járunk quadozni, eközben is szeretnék késziteni tehát valami strapabiró kellene, esetleg vizálló is. Na meg ami nem rezeg be annyira mint mondjuk a dslr gépem meg a telefonom.... és a minőség is fontos lenne. Nem tudom milyen terméktől kaphatnám meg ezt a sok mindent egybe :D Ebben kérném a tanácsaitokat, javaslatokat. Még csak most gyakorolgatok ezen a téren, fotózást is, de nagyon megfogott a videózás igy hobbi szinten alkotnék :D

A go prot láttam ,hogy használják sportolásnál de nem vagyok biztos benne hogy nekem is ez lenne a legmegfelelőbb, és nem szeretnék csak úgy költekezni aztán rájönni, hogy mást kellett volna.

Előre is köszönöm annak, aki javasol valamit! :) 22n


2018. dec. 8. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A GoPro pont erre való.
2018. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!