Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox one controllert csatlakoz...

Xbox one controllert csatlakoztatni pc-hez elég egy olcsó mini usb bluetooth adapter is?

Figyelt kérdés

#PC #xbox one xontroller
2018. dec. 9. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, abban nincs bluetooth csak 2.4ghz.


Bluetooth az xbox one S es a limitalt xbox one kontrollerek tobbsegeben van. De azokhoz is legalabb 4.0 adaptert vennek, joval stabilabb, gyorsabb, kisebb aramfogyasztasu.

2018. dec. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak az az Xbox One kontroller Bluetooth-os, amelyiken rajta van alul a fejhallgató jack aljzat:

[link]

Igen, kipróbáltam egy gagyi pár száz forintos USB BT adapterrel is, és tökéletesen működött.

2018. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha nem ilyen controllerem lenne akkor nem tettem volna fel a kérdést, és köszi. Egy ilyen elég lenne nem? Ha vezeték nélküli fülesekkel stabilan működik akkor controllernek is csak elég. [link]
2018. dec. 9. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Én Android mikro usb kábellel csináltam, ha rövid, akkor + usb kábel kell.

Vagy veszel Xbox One vezeték nélküli kontroller adapter Windows 10 rendszerekhez.

2018. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert nem akarok kidobni 6-8 ezer Ft-ot a túlárazott xbox 3.0-ás adapterért, kábel van de kösz.
2018. dec. 9. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 Az, hogy van-e a kontrolleren jack csatlakozó az még nem azt jelenti, hogy BT-s. Az eredeti első szériás kontrollerek voltak jack nélküliek. Aztán jackesek és még csak utána jöttek Az S típusú kontrollerek a BTvel. Pl még egy 2016os joy is szinte biztos, hogy nem BTs. Onnan tudod megkülönböztetni, hogy az S joyoknak a felső műanyag része egyben van az egész burkolattal, míg a régieknek szét van osztva három részre.

Balról jobbra: fekete klasszik joy, BTs S joy, és BT nélküli Elite. [link] Jól látható, hogy a tetején az Xbox jel körül az első és az utolsó joy fel van osztva külön részekre. Azok nem BTsek.

2018. dec. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amelyik elemes az BT-s nem?
2018. dec. 10. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Még jó, hogy itt tartunk, Mr."Ha nem ilyen controllerem lenne akkor nem tettem volna fel a kérdést".


Mindegyik elemes. Típusszám alapján lenne érdemes neten rákeresni ha külsőre nem tudod eldönteni.

2018. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én továbbra is tudom h BT-s controllerem van, az elemes csak egy lényegtelen kérdés volt, csak véletlen beszáltam az offba. Könnyebb módszer h a telefon is felismeri és igen egyben van a felső műanyag rész.
2018. dec. 10. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha felraksz róla egy fotót megmondom neked bármelyikről. Egyébként még egy feltűnő dolog jutott eszembe, a BTs kontrollereknek két oldalt recés a markolata alul a régieknek meg ugyanolyan sima műanyag mint a teteje.
2018. dec. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!