Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jelent meg némelyik...

Miért jelent meg némelyik fájl ikonjának a felső sarkában egymásra mutató nyilak? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link] Ma reggel bekapcsoltam a gépet és arra lettem figyelmes hogy egy csomó fájlnak az ikonjánál ilyen egymásra mutató nyilak jelentek meg a jobb felső sarkában ilyen fájlok például a txt, mp4, exe, png, jpg, és mappák ikonjánál.. ez miért van? gépet is újraindítottam de továbbra is ott maradtak.. valaki esetleg tudja hogy miért? OP rendszer: Windows 10 Pro

arra is gondoltam egyébként hogy a tömörítést jelenti mert kevés lenne a hely de megnéztem és még van 10 gb szabad tárhely ha nem több.



2018. dec. 14. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy sok a hely a "C"-n még lehet tömörített fájl.

Nézd meg a "C" tulajdonságainál hogy a "meghajtó tömörítése helymegtakarítás céljából" alul be van-e pipálva

2018. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs engedélyezve a tömörítés opció nem tudom akkor miért ilyen
2018. dec. 14. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig itt is azt írja:

[link]

2018. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!