Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok kilépni a...

Miért nem tudok kilépni a BIOS-ból?

Figyelt kérdés
Adott egy új Asus laptop ami linux rendszerrel jött, és windows 10-et akarunk rárakni pendriveról. Viszont a BIOS-ba belépve, beállítva a bootolást nem lehet a SAVE and EXIT-tel kilépni, illetve resetelni sem engedi a BIOS beállításokat (hiába nyomom a billentyűt nem reagál rá) Valai megtudná mondani mi lehet a baj?

2018. dec. 21. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Enter, space... Valami billentyű biztos van rá mert különben nem lenne értelme.
2018. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor a magyar billentyű okoz némi zavart, bár ebben az esetben nem szokott, ha jól rémlik.
2018. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyakran az Y-Z billentyűket felcseréli a gép, amíg nincsenek területi beállítások (ld. QWERTZ, QWERTY). Amikor Yes/No választ vár, próbálj Z-t nyomni.
2018. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld a nyers alaplappal, tehát csak táp, bill., egér, monitor van rajta; HDD lehúz, net kihúz, stb. (RAM marad.) Ha így sem akar semmit menteni, akkor vidd vissza, talán egy BIOS frissítés segít. Ha az sem, akkor garis csere.
2018. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

"Próbáld a nyers alaplappal, tehát csak táp, bill., egér, monitor van rajta; HDD lehúz, net kihúz, stb. (RAM marad.) Ha így sem akar semmit menteni, akkor vidd vissza, talán egy BIOS frissítés segít. Ha az sem, akkor garis csere."


Laptop, nem zavar?

Mentés kilép:

F10

A funkció bill. van amikor fn-l érvényesül, vagy egyébbel .

Z, Y bill-nek semmi köze a BIOS-hoz, funkció, nyilak, és del gombok a lényegesek, no meg az enter.

Ennyi.

2018. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5, Idegesek vagyunk, vagy mi? :D

Civilizáltan is ki lehet javítani a másikat, csak jelzem.

2018. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ideges. Simán kijavított...
2018. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Z, Y bill-nek semmi köze a BIOS-hoz"


Ha találkoztál volna régebbi gépekkel, akkor ezt így nem mered leírni. Ha egyszer konkréten így volt, magam is tapasztaltam, akkor csak van (volt) valami köze.

2018. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagyis "konkrétan" (megzavart a billentyűzet).
2018. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha találkoztál volna régebbi gépekkel, akkor ezt így nem mered leírni."


Minden BIOS-nál érvényes lehet az Y,'Z' & N, bill, ha csak ESC-t nyomsz,

de mint írtam F10 Enter.

Tehát nem kel az y,-z bill.-l "szerencsétlenkedni".


"#5, Idegesek vagyunk, vagy mi? :D


Civilizáltan is ki lehet javítani a másikat, csak jelzem."


Senki nem ideges, mint mások is írták csak kijavítottam és felhívtam a figyelmed egy szóra, -így kezdődik a mondat:

"Adott egy új Asus laptop..."

Elnézést ha ezzel bele gázoltam lelki világodba, gondoltam csak felhívom a figyelmed egy mondat értelmezésére.

Kérdezőnek:

Még mindig F10, és enter.

2018. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!