Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy üres HP57-es patronnak...

Egy üres HP57-es patronnak mennyi a súlya?

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném eldönteni, hogy azért nem nyomtat színesbe, mert kifogyott,(mind a 3 szin??) vagy mert kb. 1 éves pihenő alatt beszáradt? (mind a 3 szín ??)

2018. dec. 22. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Néhány tized N, körülbelül.
2018. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:

0.025 - 0.032 kg

[link]

2018. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

CspCsj kösz a választ! Akkor megreszkírozom az utántöltést. Hátha nem megy pocsékba a beleinjekciózott tinta. Egyébként háztartási gőztisztítóval már kezeltem, de nem hozott eredményt.

Más:

Helló „1/2”. Csak hagy bővüljön a látómezőm. Én egy tintapatron súlyára kérdeztem rá.

A válaszodban szereplő „N” milyen súly mértékegység?

2018. dec. 23. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
A súly mértékegysége a Newton.
2018. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak egy mezei mérlegre gondoltam. De a kilogramm, kilopond, Newton, Föld, gravitáció, világűr, ezek valahol mind összefüggnek. Mindenesetre kösz az infót. És mindkettőtöknek BUÉK!
2018. dec. 24. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!