Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen adaptert vegyek ps4...

Milyen adaptert vegyek ps4 kontrollerhez?

Figyelt kérdés
Vezeték nélkül szeretném használni PC-n, tudom hogy lehet hozzá adaptert venni de olcsóbban tudnék venni egy sima bluetooth adaptert is, mennyit változna, megéri megvenni hozzá a ps4 adaptert vagy legyen sima bluetooth?

2019. jan. 2. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó a sima is, csak arra figyelj, hogy valami normálisat válassz, és lehetőleg semmi ne legyen közte és a kontroller között, ami árnyékolna. Én egy ASUS BT400-at vettem erre a célra, szóval annyit még tudok segíteni, hogy ezt a típust kerüld el jó messzire. Olyan szépen veszíti el a kontrollert, és zavarodik meg teljesen, hogy öröm nézni.
2019. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy Bluetooth elég de a másik több funkcióval rendelkezik.

Ha Bluetooth adaptert veszel kerüld el ezeket a kicsiket (ez igaz Wifi adaptere is) Mert különösen gyenge a jel és még be is zavartak egymásnak ami normális antennásnál elő se fordulhatna...

2019. jan. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. jan. 3. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!