Daniel Major kérdése:

PS3 vagy XBox 360?

Figyelt kérdés

Kikérném 1-2 ember véleményét a dologról. Nekem volt egy PS3 Slim 350 Gb, és most van egy XBox 360 E 500 Gb. Én nálam az XBox 360 nyert az alábbi okokból:

-Kontroller sokkal jobban illeszkedik a kezemre, analógok sokkal érzékenyebbek.

-Maga a dizájn

-Itt ha feltelepítek egy játékot, akkor utánna a lemez úgymond "indító kulcsként" szolgál, mivel nem olvassa végig a lemezt a játék futtatása közben.

-Az operációs rendszere gyorsabb, dinamikusabb és átláthatób.

Ezek voltak az én érveim, ha valakinek van véleménye stb az nyugodtan írjon.



2019. jan. 3. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

De tulajdonképp mi is a kérdés? Ha már számodra úgymond eldöntött, hogy melyik tetszik jobban akkor a kérdés is eldöntött.


Kontroller terén én is jobbnak gondolom az Xbox megoldást, bár nálam simán az analog karok elhelyezkedése okán, a PS esetében kevésbé érzem kényelmesnek.


Mondjuk játszani 90%-ban PC-n és XO-n szoktam PS4 csak pár játék mitt van.

2019. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően hardverben erősebb a PS3, viszont mivel bonyolult a szerkezete (Cell) így sokkal nehezebb rá játékot írni mint az Xbox360-ra. Tehát annak ellenére hogy erősebb mégis Xboxon megy jobban a legtöbb játék, mert arra van optimalizálva. Nekem pl. a PS exklúzív címei sem tetszenek, nekem a kontrollere kényelmesebb csak, semmi más előnye nincs. Persze minden ember más, ha neked az inFamous, Uncharted, God of War, Gran Turismo, stb játékok tetszenek akkor egyértelműen PS, ha az Xbox exklúzívjai akkor pedig egyértelműen az. Ha egyiknek az exklúzívjai sem tetszenek akkor pedig az első mondandóm miatt megint csak Xbox360.


A mostani generációnál más a helyzet, ott pont az Xbox One a gyengébb, és nincs semmilyen exklúzív címe.

2019. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából pár ember véleményét kértem ki, és látom válaszoltatok, normálisan érveltetek szóval köszönöm.
2019. jan. 3. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem megvolt mind a kettő gép és szinte csak a 360 pörgött (a kontroller, de inkább a flash-elhetőség miatt).
2019. jan. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem érdekel nagyon konkrét PS3 exkluzív az összes multi játék sokkal jobban fut 360on.
2019. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mind a 2 van, és az utódjaik is. Kizárólag a címek miatt vettem őket. (Uncharted, Forza,Killzone...) Nem is bántam meg. Az összes többit leszarom, nekem egy Videojáték Konzol Videojátékot mutasson !


Nem érdekel, h milyen rajta az oprendszer meg a design, meg lehet rajta filmet nézni, meg zenét játszik le, meg JPEG-et megnyit.... Ezt ma akármelyik FHD / UHD tv tudja.

2019. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!