Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hová tűnhetett windows10 ben...

Hová tűnhetett windows10 ben az USB-s eszközök leválasztója? Hogyan tegyem elérhetővé?

Figyelt kérdés

Tudjátok jobb alsó sarokban a rejtett ikonok között háttérben futó cuccok, mint hangkezelő, skype, stb, ott kell lennie annak az ikonnak amivel le lehet állítani egy USb re csatlakoztatott eszközt (pendrive stb) mielőtt eltávolítjuk.

Ez csak úgy eltünt nekem, pedig szükségem van rá, mert gyakran használom, most is, 3 usb-s eszköz van csatlakoztatva.

Próbáltam már újraindítani a gépet, nem oldotta meg nem jött vissza.

Hogyan csalogassam elő?



2019. jan. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pl egy pendrive-nál megvárod, hogy befejezze az írást, olvasást, és úgy húzod le, nemlesz semmi gond, nem kell leválasztgatni, manapság tök felesleges.
2019. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem csak pendriveról van szó, hanem külső merevlemezről is.

Azt nem fogom csak úgy lecibálni. Főleg, hogy leválasztásra kattintva is gyakran azt írta ki, hogy nem lehet mert "valamilyen program használja". (ez a másik idegesítő dolog, hogy minden be van zárva, de valami a háttérben használja, de nem írná,ki, hogy mi vagy nem kapcsolná és, csak egyszerűen nem választja le mert használja...


A kérdésre még mindig várom a választ.

2019. jan. 5. 11:58
 3/5 Alex Fly ***** válasza:

Nekem ott az ikon a sarokban...

De ha nincs, akkor a Total Commander (egyébként is azt használom fájlműveletekhez) -jobb klikk a meghajtóra majd Kiadás...

2019. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem használok total commandert, de az ötlet gyanánt kipróbáltam s működik a windows fájlkezelőjében is a leválasztást.

Mivel nem hagyott nyugodni a dolog, sőt az akku töltését jelző ikon sem volt meg, így csináltam egy rendszer visszaállítást, elég soká tartott (valahogy a régi xp alatt ez gyorsabban ment).

De bejött a dolog, mert visszakaptam minden kis ikont.

2019. jan. 6. 19:00
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma reggelre frisített valamit windows10, erre most megint eltűnt a fent említett ikonok, se az usb leválasztó, se az akku töltésjelző nincs a helyén.

Távolítsam el a frissítést, ? letiltani meg csak 1 hónapra engedi.

2019. jan. 10. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!