Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptophoz jár a win10, de ez...

Laptophoz jár a win10, de ez csak, , egyszerhasználatos, ,?

Figyelt kérdés

Vettem egy új laptopot, amiben win 10 van. Ilyet is akartam. Bekapcsolásnál egyből telepitett, minden oké. De hol találom en ezt a win10et? Tehat ha vmi miatt egyszer ujra akarom majd rakni a wint, vagy ilyesmi, honnan tudom elővarázsolni? Hisz elvileg megvettem, original.

Sose volt meg eredeti win-em, bocsi ha hülye a kérdés.



2019. jan. 7. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van egy partíció a vinyón/SSD-n, amin a telepítő van.
2019. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen mindegy, lényeg, hogy leszeded hivatalos/"félhivatalos" forrásról a Windows 10 azon verzióját, amelyikre szól a licenszed, és automatikusan felfogja ismerni, ha nem, akkor kell tolnod 1 frissítést a beállításokban.

[link]

Több, mint valószínű, hogy OEM verziód van, azaz előre telepített, azaz hardver alapú licensz, ezáltal csak a te laptopoddal fog működni.

2019. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Azt irja h digitalis licenszem van, ha ujratelepitenem, ismet be kell lepnem a microsoft fiokba, es ahhoz van rendelve. Igx rendben van akkor.

De azert letöltök egy alap win10et hogy kegyen ha vmi gaz van, mert annak a telepitőjét nem találtam meg.

2019. jan. 8. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!