Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Heló, valaki segítene nekem a...

Heló, valaki segítene nekem a gta online játékban? A kérdés az lenne, hogyan lehet xbox 360 ra telepíteni illetve letölteni gta online/offline mod menut? Vagy ez csak jtag/rgh telepítésével érhető el?

Figyelt kérdés

#GTA 5 #GTA Online #Gta online mod menu #hogyan kell telepíteni mod menut gta online xbox 360 #gta online xbox 360 #mod menu gta 5 #offline mod menu gta 5 #mod menu telepítés/letöltés #xbox360 gta 5
2019. jan. 12. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Konzolra nem lehetséges semmi féle Modot vagy extra fájlt telepíteni!
2019. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
úgy hallottam,hogy modolni kell hozzá a konzolt is és usb-vel beletenni valami fájlt, de olyan ne próbálja ki, aki nem ért hozzá, mert tönkremehet a konzol ha elrontod
2019. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!