Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lesz a +40 vagy a +50...

Mi lesz a +40 vagy a +50 infósokkal?

Figyelt kérdés

Már most vértizzadva lehet csak 40 fölött elhelyezkedni informatikai területen.


Mi lesz a mostani sok 30 körüli informatikussal 10 év múlva? Többek között azokkal akik most informatikusnak (programozónak) állnak a media hírek miatt (lásd bootcampok stb...) mennek a levesbe???


Vagy átképzik majd őket vájárnak???


2019. jan. 16. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én informatikusként 55 évesen közmunkában árkot ástam. Karrierem csúcsa volt. Úgyhogy fiatalok készüljetek, egykettőre ti is 40-50 lesztek és van még lapát.
2019. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam van fizikai munkára felvétel. Komolyan. :) Egyelőre a csapatból csak én tudok C++ ban programozni, linuxot használni (iptables, vlanok lazán :))) a többiek a nevüket nem tudják leírni :))


Mondjuk én vagyok a főnök hiszen tudok olvasni :)))

2019. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te mirol beszelsz?
2019. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A normális informatikus nem áll le a tanulással, tartja a lépést a technológiával. Nekik semmi bajuk nem lesz. Aki ül a babérjain, az kezdhet félni.

Az egyetemi tanárom 50+, és nincsenek ilyen gondjai, nagyon okos ember, nem csak a mostani technológiával van tisztában, de a jövőével is. Nekem 3 éve tanított a 3D Xpoint SSD technológiáról, és lám, mára már készülnek belőle az első darabok. Tanítás mellett pedig saját informatikai cége van.

2019. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!