Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy kis segitséget szeretnék...

Lissa12 kérdése:

Egy kis segitséget szeretnék kérni nekem egy asus f2hf es laptopom van viszon sajnos problémám van a hanggal interneten ha filmezek akkor jo minden de ha leszedek valamit és lejátszon nézem meg akkor nincs hang sose ez miért lehet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen lejátszó?

Másikkal próbáltad?

Milyen formátumú videót akarsz lejátszani?


Szerintem valami lejátszó codec gebasz lehet nálad, mert vagy régi már vagy fel van telepítve 28 a gépre. Használj egyet. A KM Player lejátszót ajánlom, nem volt vele még problémám. Más a VLC-t ajánlja, azt nem használom, de rosszat arról sem hallottam.

2019. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve ne feledd, néha a legegyszerűbb dolog a megoldás: lejátszóban a hangerő nincs nullára téve? 😀
2019. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ugye leelenöriztem mindent minden jo de gondol eggyet a windows media player és elszáll a hang de ha másik filmet inditok el akkor van akkor valoszinü hogy lejátszo probléma lenne?
2019. jan. 23. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!