Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Élesség beállítása?

Archduke88 kérdése:

Élesség beállítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Természetesen nevetséges lesz sokaknak a kérdés, de nem találtam sehol választ a kérdésemre ezért felteszem, hátha valaki megszán és segít. SZERETNÉM KIEMELNI, HOGY TELJESEN KOMOLY A KÉRDÉS, NEM SZÓRAKOZÁSBÓL NYOMKODOM A BILLENTYŰZETET VAGY ILYESMI. Szóval adott egy olyan helyzet, hogy internetezés és filmnézés közben, túl élesnek látom a képet és ez zavaró számomra! Ugye az sem jó, ha homályos, az sem ha túl éles, vagyis recés a kép. A probléma ott kezdődik, hogy nem tudom, hol lehet elérni az élesség beállítását a gépemen. Új windows 10 felhasználó vagyok, illetve a gép is új. Eddig 7-et használtam ott sikerült anno, de most sajnos sehol nem találom ezt a beállítási lehetőséget. Az alábbi paraméterekkel tudok szolgálni: Nvidia videókártya Windows 10 Home Intel processzor I5 (8th generációs) ha számít. Monitor: MSI Optix MAG27CQ Egy gomb van a hátulján amivel a menüt el lehet érni, de élességet nem lehet a menüben állítani. Szóval vicc, hogy ennyire béna vagyok, de nagyon zavar a dolog, így kérem aki tud segíteni hol érhetem el ezt a rendesen eldugott beállítási lehetőséget, kérem tegye meg. Archduke voltam, szép napot mindenkinek.


2019. jan. 21. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobb klikk az asztalon --> képernyő-beállítások és vedd lejjebb a felbontást. Attól homályosabb lesz.
2019. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!