Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 8+4gb ram megérné?

8+4gb ram megérné?

Figyelt kérdés

A gépemben jelenleg van 8gb ddr4 2400mhz cl12 ram.

És szeretnék venni bele még 4gb-t azért mert amikor játszok sokszor a ramból 90% foglalt.

Szerettem volna még 8gb-t rakni bele de nem találtam ugyanolyan modult így a használt piacon elég olcsón találtam kingston 4gb 2400mhz cl17 ramot.

Meg szeretném venni és az érdekel hogy megérné e van nem?



2019. jan. 22. 12:49
 1/4 Dongaben ***** válasza:
Nem kell, hogy "hajszál pontosan" megeggyezzen az új RAM. Mi a pontos típusa a jelenlegieknek?
2019. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dual channeles az alaplapod? Mert akkor érdemes lenne mellétenni mégis egy ugyanolyan 8 gigásat és akkor dualban használja. Bár nem minden lap igényel pont ugyanolyan modult.


"Meg szeretném venni és az érdekel hogy megérné e van nem?"

Ha kezeli a lapod együtt a kettőt és a RAM hiánya a gondod + elég lenne a probléma megoldására 4 GB ram pluszban, akkor megéri. Egyszerűbben: ezt neked kell tudnod

2019. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A mostani ram egy kingston hyperx savage black cl12, 2400mhz.

jó lenne még egy ilyen bele de ahogz én néztem már nem lehet kapni sehol...

Az alaplaplapom egy gigabyte B250HD3P

csak attol félek hogy nem lessz valami jó mert az egyik cl12 a másik cl17.

2019. jan. 22. 14:00
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül megvettem és tökéletesen működik.

Ilyen volt a gépben: [link]

És ilyet vettem mellé: [link]

(Használtan fele annyiért)

2019. jan. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!