Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Freemail címemre állandóan...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

A Freemail címemre állandóan küldözgetik a "Randivonal" társkereső oldalt, minden nap jön ez a vacak, másnak is szokott jönni? Hogy tudnám letiltani?

Figyelt kérdés

Semmit sem jelöltem be mikor regisztráltam a Freemailre. Ide csak hivatalos levelek jönnek.

Elég rossz lenne, ha ez miatt kellene megszüntetni a Freemail-t megint.

Egyszer már megtettem, mert rengeteg Spam érkezett.

Meguntam, és évekig nem volt Freemail címem.

Olvastam, hogy erősebb Spam-szűrőt raktak fel, ezért regisztráltam újra.

Most megint bosszankodom emiatt.

Köszi a választ!



2019. jan. 31. 14:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Egy órája vagyok belépve a Freemailre, és 5x küldték el ezt:

[link]

Gondoltam regisztrálok, és jól beolvasok nekik.

Mit gondoltok, megérné a fejükre olvasni?

Azzal fenyegetném őket, hogy jogi útra terelem az ügyet.

Gondolom semmit sem érnék el vele, vagy igen?

2019. jan. 31. 14:57
 2/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul fizetett hirdetés! A szemetek! Nem tudom Spam-nek beállítani, csak kitörölni egy X-el!
2019. jan. 31. 15:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha neked freemail kell akkor szenvedj vele.
2019. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Beállítások -> Spamszűrés

detto -> Szűrők

2019. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, nem csak Freemailem van.

Én nem ilyen stílusban fogalmaztam, ahogyan te válaszoltál.

G-mail is van.

De mondtam, ill. írtam, hogy hivatalos levelek is jönnek ide.

Az ORIGO-t, meg a Freemail nélkül is tudom olvasni.

2019. jan. 31. 15:17
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-s Válaszoló!

Újra megnézem, hogy elfogadta-e a Spam-szűrés beállítását, mert nem mindig fogadja el. Van mikor 3x is meg kell ismételnem.

2019. jan. 31. 15:19
 7/14 anonim ***** válasza:

Regisztrációkor bizonyos adatokat (érdeklődési kör stb) mindenképpen kötelező kitölteni.

Bár ha semmit se töltöttél ki mert esetleg már továbbenged úgy is (régen nem engedett) akkor a fizetett partnereiktől úgyis tolják, küldik a kéretlen baromságot... Régóta ez lett már ebből a levelezőrendszerből...

Szerintem akik nem váltanak Gmail-re, azok élvezik ezt is meg amikor nem tudnak belépni, meg amikor regisztrálnának honlapokra, de a levelek nem érkeznek meg freemail címre, meg spam mappában sincsenek és mindenki felhívj a a figyelmet, hogy nincs garancia freemail esetén hogy megérkezik...

Ti ezt biztosan élvezitek...

Hiába regisztrálsz bárhova, vagy mondod el a magadét, a Freemail felhasználási feltételeivel elfogadtad, hogy reklámokkal szórakoztassanak.

2019. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ a # 7-s válaszolónak is.

Valóban régebben nem engedett tovább, ha legalább egy négyzetet nem jelöltél be.

Most viszont tovább léphettem, és ezért jönnek a szerződéses hirdetések.

Azt hiszem most már végleg meguntam a freemail.

Szépen meg is válunk egymástól...

Majd lehet, hogy egyre többen hagyják ott ezt a levelezőrendszert. (vagy nem) :)

2019. jan. 31. 15:48
 9/14 A kérdező kommentje:
Beállítottam a blokkolandó levelek közé, a randivonal-szemetet.
2019. jan. 31. 15:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem csodálkoznék azon se, ha újra engedne regisztrálni egy, régebben már használatban lévő címet és lehet, hogy az illető társkeresőzött, fel volt iratkozva Randivonal levelekre, bár amikor én használtam a Randivonalat, napi két levél jött és az sem egyszerre.
2019. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!