Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Ez a gép mennyi pénzt érhet meg?

Processzor Intel Core i3-3220 CPU @ 3,30 Ghz 3,30 Ghz

Telepített Mem. (RAM) 4 GB (3,41 használható)

64 bites op rendszer

Windows 7 home premium

Ez nekem a munkahelyi gépem, viszont bővül az eszközállomány, így én megkapom a főnökömét.

Ezt pedig felajánlák hogy megvehetem vagy leselejtezik. Illetve leselejtezik mindenképpen azért vehetem meg.

Kérdés mit ér ez most?

Nem értek ilyen mélységben a gépekhez.

Köszönettel :)

Keress kérdéseket hasonló témában: számítógép

febr. 1. 17:32  Privát üzenet  

A válaszok
lali51 nevű felhasználó válasza:

Hasonlót a mi cégünknél 10ezerért adtak oda

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 1. 18:31 Privát üzenet
Ez nagyon kevés infó, egy számítógépben több dolog van, hogy működni tudjon. Alaplap, táp, adattár. Valószínűleg háza is van, esetleg optikai meghajtó. Ezeknek utána kéne nézni. Ha egy előre szerelt brand PC (HP, Dell stb), akkor nem kell mindent felsorolni, csak elég a gép PONTOS típusa.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 2. 06:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm

és ha előre szerelt brand akkor hol tudom megnézni a gép típusát?

# 3/3Időpont febr. 2. 14:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
DARKORBITBAN ez kari mennyit érhet? Csak mert már kezdem unni és gyakorlatilag már minden vannak csak apró fejlesztések kivételével és inkább tovább adnám ha már ennyi död és pénzt belefecöltem
Régi papír pénzt piros százast barna ötvenes mennyit érhet? Hol tubnám eladni?
League Of Legends: Mennyi pénzt érhet az accom?
Menyit érhet, menyi pénzt lehetne érte kapni?
Üdv, van egy grundig rtv800 hifi rádióm, de nemtudom sehogy működésre bírni, fények világítanak, de nem hajlandó megszólalni, lehet vele valamit kezdeni? És kb mennyi pénzt érhet?
Mennyit pénzt érhet ma egy Ati Readon hd 3800 (512mb)?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!