Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyenkor mitévő legyek?

Ilyenkor mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy én kinéztem magamnak egy asztali PC-t, de apám az ragaszkodik a Laptop-hoz, olyan indokkal hogyha mind a 3 unknak az lenne akkor nem férnénk el. Ebben nem teljesen értem a logikát mert mind a 3 unknak külön helyen van a gépe, és hát csak nekem lenne az.... MERT HÁT ÉN VESZEK EGYEDÜL. Ha tudtok ehhez fűzni valamit akkor kérlek segítsetek!

2019. febr. 4. 21:57
 1/2 tabaki ***** válasza:
Nos, az a helyzet, hogy ennek valójában nem sok köze van a számítástechnikához, inkább a Családi kapcsolatok rovatba illik. Apád nem biztos, hogy szerencsésen érvel, de ez esetben aligha van értelme számon kérned rajta a logikát, mert nyilván nem holmi megfontolt levezetés vezette őt erre a véleményre, csak éppen nagyon nem akarja az asztali gépet. Annyiban igaza is van, hogy az stabilan lefoglalná egy laptop helyigényének a többszörösét, de alappal tarthat attól is, hogy játékfüggő zombi lesz belőled, amire egy tanulásra-munkára még bőven alkalmas laptop mellett kisebb az esély. De neked sem kell ott leragadnod, hogy az általa hangoztatott, kétes erősségű nézeténél akard megfogni, a valamirevaló férfit idegesíti, ha szembesül az ügyefogyottságával. Ha az említett „külön hely” saját szobát jelent, tehát másnak nem lesz útban, szólhatnak az asztali gép mellett egyéb indokok, mint az, hogy hármat vesztek-e, vagy csak egyet. Az ár/teljesítmény aránya sokkal jobb, strapabíróbb, fejleszthető, otthon tart téged, nem veszted el, kényelmesebb, stb.
2019. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem ? 3 gépház nem fér be a lakásba ? Nem nagyobb 3 gépház mint 1 ember állva. Akkor vendéget de fogadtok soha. Értem.
2019. febr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!