Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy gépet használtan...

Vettem egy gépet használtan újratelepitettem és a driver telepitések után nincs kép miért lehet?

Figyelt kérdés

Van a számítógép benne van a videókártya (2GB) VGA kábel ebbe van bele dugva bekapcsolom a gépet fel telepíti a driverét a kártyának kéri Hogy indítsam újra a gépet megtörténik az újraindítás és a windows logo után feketén világít a kép és nincs semmi kikapcsolom a gépet belépek csökkentett módban eszközkezelőben letörlöm a drivert és utána újraindítom a gépet akkor bekapcsol ugyanúgy viszont ugyanúgy folytatódik ez hogy felrakja a drivert újraindítom és nincsen kép kipróbáltam egy másik videókártyával is ugyanezt csinálja és az alaplapi videókártyába dugom Akkor is ugyanezt csinálja

-videókártya: gigabyte r7 240

-processzor:amd a6-7470k radeon r5 6 compute cores 2c+4g

-alaplap:asrock fm2a78m pro3+

- 8GB ddr3 Kingmax

-ssd 120gb Kingston



#kép #hiba #videokártya #monitor hiba #driverhiba #sötetét monitor #Gigabyte r7 240
2019. febr. 6. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a teljes sztorit, de azt tudom, hogy az R7 370-nek volt/van valamilyen driver problémája és driver telepítés után valami patch kellett hozzá, hogy működjön. Nézz utána, hogy nem-e a te kártyádhoz is van ilyesmi.
2019. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz a kártya. Amíg VGA kompatibilis módban megy mert nincs driver lesz kép, de amint a saját drivere megszólítja meghal és nincs kép.
2019. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Az nem lehet hogy az IGP és az R7 240 Dual Graphics -ot aklot?

Ilyenkor az alaplapi VGA nem ad képet?

2019. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Kommentelő

-szerintem nem lehet hogy a kártya szar hiszen kiszedtem a másik gépemből a videókártyát és azzal ugyan ezt produkálja illetve azt is próbáltam hogy kiszedtem videókártyát és alaplapiról és szintén ugyan ez.

3. Kommentelő

-bocsi ha félre értelek de ugy értelmeztem amit írtál hogy eggyütt dolgozik a két kártya én próbáltam eggyütt és külön is sehogy se megy, megmondom az őszintét nem vagyok ebbe a részbe nagyon jártas

2019. febr. 6. 12:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi hogy alapbol nem is lehet hallani hogy a gép megy viszont ilyenkor amikor windows logo betölt és átvált fekete képre nagyon elkezd erölködni
2019. febr. 6. 12:12
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Ki kéne próbálni egy másik gépbe is azt a kártyát.
2019. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!