Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen digitális rajztáblát...

Milyen digitális rajztáblát érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

Wacom Bamboo vagy Intuos?

Ismerősöm eladná a Bamboo (Pen and Touch, Medium) tábláját ez pont kapóra jönne, viszont nem vagyok otthon a témában, érdemes-e tőle megvenni vagy inkább keressek egy Intuos-t? Jobb-e annyival?



2019. febr. 6. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen az Intuos-t ajánlom, mert sokkal nagyobb érzékenységgel bír, nagyobb távolságból működik, stb. Én sokat szoktam festeni, és az Intuos tollával a felület fölött 2-3 centivel suhogtatva teljesen olyan érzés, mintha egy láthatatlan ecsettel kenegetném a vásznat. Vonalrajzokra viszont tökéletes a Bamboo is, ismerek profi képregény-rajzolót, aki csak azzal alkot. Ha az ismerősöd megengedi, próbáld ki a tábláját, lehet, hogy neked is elegendő lesz.
2019. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy lesz!
2019. febr. 6. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!