Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gazdaságinformatikus képzés...

Ostrom100 kérdése:

Gazdaságinformatikus képzés Miskolc vagy Debrecen?

Figyelt kérdés
Most fogok végezni és nem tudom eldönteni hogy melyik egyetemre jelentkezzek .Szeretem az infót is illetve a gazdaságtant és a véleményeteket szeretném kikérni a szakról aki az alábbi két egyetem valamelyikén tanul/tanult.Mennyire nehéz a szak?Itt középiskolában matek-infó fakton vagyok infóból már van egy 90%os középszintem és nem szándékozok emeltezni egyikből sem.A válaszokat előre is köszönöm! :)

2019. febr. 6. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem Debrecen szebb város, Miskolcon viszont jobb kézműves sörözők vannak. Az egyetem csak egy papír lesz, minden, amit kérnek tőled az életben a cégek, azt magadtól kell megtanulni, arra az egyetem kevés lesz.
2019. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!