Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Ps4 gyári adatok vissza állításakor törlődnek a profil fiókok és minden újra be kell jelentkezni, valamint a letöltött játékok?

Keress kérdéseket hasonló témában: PlayStation 4

febr. 6. 21:59  Privát üzenet  

A válasz
Ez és kész nevű felhasználó válasza:

Nem vagyok teljesen biztos benne , de szerintem igen. Mindent vissza állít az eredeti állapotába.

# 1/1Időpont febr. 8. 10:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Windows 7 kijelentkezéskor adatok törlése?
Hogy tudom azt beállítani?
Meg lehet nézni valahogy, hogy ki, esetleg hányszor látta a facebook prifilomat?
Hogyan állítom be a Facebook profilomnál azt, hogy ne láthassák az adataimat és az idővonalamat azok, akik nem ismerőseim/barátaim?
Facebook profil törlése?
Airbnb Profil választható adatok megadásánál a box alján ez szerepel, lásd alább. Ez mire vonatkozik? Mert nem világos, hogy mihez tartozik a mondat, de bármihez is, nem értem.

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!