Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új laptopnál az valóban...

Új laptopnál az valóban normális ha teljes fekete kijelzőn a sarkoknál világos foltok vannak?

Figyelt kérdés

3 napos a laptopom,felhívtam a márkaboltot(Acer)és megkérdeztem tőlük,hogy ez normális-e visszaküldjem esetleg vagy mit csináljak vele.A válasz az volt,hogy neki egy Helios 500-as laptopja van,és az is ilyen valamint elég hosszan elmagyarázta,hogy ez mitől van.Viszont van itthon másik Acer laptop ami szintén új(kb 2 hetes)azon pedig nincsenek ilyen foltok,illetve másik lcd kijelzős monitoron ami már 10 éves van egy pici,de közel sem annyira látszik mint a laptopomon.Személy szerint nem zavar,mert nem veszem észre,de maga a tudat mégis csak zavaró.Garanciás,viszont a telefonbeszélgetésből az jött le,hogy úgyis hiába küldöm vissza.Nem vagyok nagy szakértője a dolognak,de ha valaki ért hozzá,leírná nekem,hogy mennyire kellene emiatt aggódnom?

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. febr. 7. 18:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést ,az kimaradt,hogy egy IPS, LED-háttérvilágítású matt kijelzőről van szó.
2019. febr. 7. 18:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy IPS LED a kijelző. IPS Glow, így hívják ezt a jelenséget. Keress rá. IPS betegség, de igazából nem lehet mit kezdeni vele, mert lehet, hogy ha tíz laptopot elhozol, akkor tizenegy ilyen lesz közülük.
2019. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!