Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EMAG-nak visszaküldött nem...

EMAG-nak visszaküldött nem hibás termék árát mikor utalják vissza ha UTÁNVÉTTEL fizettem?

Figyelt kérdés
Egy videókártyát rendeltem, de valamiért az én gépemben nem adott képet, más gépben jó volt, de így vissza küldtem. A futár tegnap elvitte a cuccot. Valakinek tapasztalat?

2019. febr. 8. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
jó sokáá
2019. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó..
2019. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár 2-3 hét is lehet.
2019. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Örülj ha egyáltalán visszakapod
2019. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Visszaérkezéstől számítva általában 15 napon belül szokják a webboltok rendezni.


Ha nem egyeztetek meg banki átutalásban, akkor valószínüleg hozzá jöhet még 1-2 munkanap postai kézbesítés...

2019. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak tájékoztatásul, tegnap visszautalták a pénzt :) kicsit lassan ment, de korrektek voltak.
2019. febr. 21. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos hát az emag olyan messze van a korrektségtől mint a windows 10 a tökéletességtől :D

Örülj neki, szerencséd volt.

2019. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!