Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tabletet ajánlanátok...

Milyen tabletet ajánlanátok néhai netezésre és gyakori skype-olásra?

Figyelt kérdés
25-35 körül szánnék rá pénzt

2019. febr. 12. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Huawei:

[link]


Samsung:

[link]


Én a Huawei-t javaslom! Mondjuk én egy kicsivel többet adtam érte (MediaPad M5 Pro) De az öcsémnek ilyen T3-masa van és kifejezetten jó neki átlag felhasználásra, néhány játék futtatására!

2019. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem a legmárkásabb típusokat nézném. Pl. ez odaveri azt a Huawei-t és a Samut is:

[link]

Kicsit drágább, de ez már az abszolút jó kategória, 3GB RAM-mal, hatmagos procival és kiváló kijelzővel:

[link]

Ha nem is ezeket vennéd, legyen benne LEGALÁBB 2GB RAM, különben kínszenvedés lesz

2019. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen... Biztos jobb egy noname tablet mint egy Huawei vagy egy Samsung... Attól hogy specifikációban "oda veri" se normális garanciád, se támogatásod nem lesz rá, sőt semmi nem bizonyítja hogy biztos hogy az van hardver szinten azokba a tabletekben amiket küldtél... Oda írni én is oda tudok bármit... De ha te így látod jónak, ám legyen...
2019. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!