Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Media Markt vagy Extrem...

Media Markt vagy Extrem Digital melyikbe vásárolnál melyik jobb melyiket mikor alapították?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapitas mit szamit 2 ekkora hirnevu cegnel? Nyilvan ahol olcsobb a termek ami kell, mas szempont nem johet szoba, garancia teren korrekt mindketto.


Megjegyzem eleg ritka, hogy barmi is naluk az olcsobb. Szakosodottabb cegeket is nezz ha konkret termek kell, arukeresot batran hasznald.

2019. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amugy rakereshetsz, "ceginfo extreme digital" es ott az alapitas eve egyeb mas infokkal.
2019. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Az üzenet: alapítási ev lemaradt"

Akkor nezd meg magad.

2019. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A kérdésedre válaszolva:


Én egyikben sem vásárolok.

A Media Markt-ban azért nem, mert gusztustalannak találom a nyomulós reklámjaikat, meg korábban volt velük rossz tapasztalat. Az áraik semmivel nem jobbak mint más hasonló profilú áruházaké.


E Digitál

Egy hónapja kinéztem egy winchestert a neten az Extreme Digital hirdetésére kattintva. Széles választék, valamivel kedvezőbb árak mint a kis üzletekben. Információjuk szerint a kiválasztott típus raktáron van. Aztán felkerestem a budaörsi áruházukat. Csilivili üzlet, felkészületlen eladó, aki abszolút nem volt képben a témával kapcsolatban.

Amikor végre sikerült neki megértenie, hogy mit szeretnék vásárolni, akkor kiderült, hogy az a típus nincs. Volt B tervem is, "sebaj, akkor legyen a másik". Na de az sem volt.

A végén rákérdeztem, hogy akkor milyen van. Kiderült, hogy talán 1 vagy 2 fajta külső wincsi volt csak az üzletben.

Az, hogy raktáron van azt jelenti az ő szó használatuk szerint, hogy valami központi raktárban van belőle és 4 nap múlva ha ismét kiutazok hozzájuk, akkor meg is kaphatom.

Az időm sincs ingyen, az utazás is pénzbe kerül, így a jövőre nézve, hoztam egy döntést.

A jövőben maradok a helyi kis boltoknál. Összességében mindenki jobban jár.

Én nem utazgatok potyára, nem húzom fel magam a fentihez hasonló bosszantó hozzáálláson, a kis üzlet is megél, és így legalább nem támogatom azzal a globalizációt, hogy tovább hizlalom a multik zsebét.


Persze, ha valakinek bejön a sok reklám, meg a parasztvakítás, akkor csak tessék...!

2019. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lekri válasza:
4-es, nem értek egyet. A "raktáron" kifejezés azt jelenti, hogy Mo.-n belül rendelkezésre áll. Amúgy minek bóklászol a boltjukban, ez egy webáruház, házhoz szállításra szakosodva.Az üzletük arra való, ha nincs címed, odamehetsz a cuccért. A Média viszont áruházakat tart fenn, ahol nézelődhetsz kedvedre és az árral együtt kifizetheted a helyiség bérleti díját, meg a személyzet fizuját. Ezért drágább. A webáruházuk is működik, de sokat kérnek a szállításért, ami e-digital esetében gyakran ingyenes. Én az utóbbira szavazok. Ha minden áron látni akarod az árút, nézz körül a Médiában, aztán rendeld meg az e-digital.hu-n
2019. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem kell velem egyetérteni.

Csak a véleményemet írtam le, ahogy én látom.

2019. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!