Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Instagram fiókkmba nem tudok...

Instagram fiókkmba nem tudok belépni, csak böngészőböl. Mi lehet a baj? Letiltott az insta?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy letiltott-e volna az Insta vagy csak egy bug de már nagyon idegesítő, hogy két hete nem tudok belépni az insta fiókomba csak böngészőböl, és új fiókot sem enged készíteni... mit lehet ilyenkor tenni? (Supportnak is irtam de semmi válasz)

2019. márc. 1. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a supportnak e-mailt írtál azt nagyobb valószínűséggel fogják elolvasni, mint a fiókon belül. Nekem olyan volt, hogy sehogy nem tudtam belépni. Írtam egy e-mailt, képeket is küldtem es estére vissza is kaptam. Kitartàs
2019. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hol tudnék nekik e-mail írni? 😅
2019. márc. 2. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
support@instagram.com
2019. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érdemes inkább angolol írni nekik, vagy tök mind1 ha magyarul?
2019. márc. 2. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy angolul. :| Magyart nem értik, hiszen amerikai cég.
2019. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem jött össze. Kaptam egy levelet amiben ez állt You've reached us at a channel that we no longer support. Please visit the Help Center to find answers to many frequently asked questions and up-to-date forms you can use to contact us:.. és itt már irtam nekik régebben de semmi válasz/segitség
2019. márc. 2. 17:45
 7/7 A kérdező kommentje:
##**!!**## A megoldás ha még valakinek lenne ilyen problémája egy sima gyári beállítások vissza állitása megoldja.
2019. márc. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!