Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 RGH nem működik és...

Ronnien kérdése:

Xbox 360 RGH nem működik és nem tudom hogyan kell beállitani?

Figyelt kérdés
Sziasztok kaptam ajándék- ba egy Xbox360 slim 4 GB corona alaplapos RGH-S! konzolt de Hdd nem volt benne ezért bele raktam egy laptop hdd-t 120 GB. de nem volt rajta semmi program se FSD sem Aurora semmi ezért el kezdtem nézni youtube -on a videók- at stb... fel raktam már rá mindent amit Írtak Aurora van rajta jelenleg. de nem működik a konzol úgy ahogy kéne vagy azt írja ki hogy karcos a cd de nem cd ről játszom . vagy azt írja ki disc is unreadable vagy game error the game couldn't start try downloading the game again vagy xbox 360 fatal crash intercepted. na szóval azt szeretném kérni ha valaki segíteni pontról pontra le írni az elejétől a végéig hogy mit hogyan csínaljak és hogy már többször újra raktam a játékokat többször le formáztam a hdd-t és újra csináltam mindent dash verzió a legfrissebb már nem jut eszembe semmi és nem is nagyon értek hozzá de szervizbe nem szeretném vinni mert meg szeretném tanulni hogyan működik hogyha később is lenne ilyen akkor meg tudjam javítani előre is köszönöm a válaszokat.

2019. márc. 5. 19:12
 1/1 anonim válasza:

Külső memóriával pendrive-al próbáltad már ?

Az egész fsd-t rakd rá egy fat32-es re formàzott pendrive-ra

És utánna rakd be azt

2019. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!