Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a 13-as Macbook...

Mi a különbség a 13-as Macbook Pro, és a 15-ös touchbaros Macbook Pro belsejében?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a videót néztem, a pasas azt mondja, a 13 hüvelykes touchbar nélküli Macbook pro nem gyors. Mi más van a 15 hüvelykes touchbarosban, amitől azt bika gépnek nevezi?

Laptopvásárlás előtt állok, és egy 13-as prot néztem ki magamnak, mégpedig a 16 gb rammal rendelkező, 256 gb ssd-s verziót. Erről azt gondoltam, jó választás hosszú távra, munka gépnek, grafikus munkához (tehát Adobe programok, multitasking, esetleg 3d). De most elbizonytalanodtam. Hosszú élettartamot, és megbízhatóságot várnék tőle, főleg, hogy lenne egy gyengébb asztalim arra, hogy széjjelvágjam, tehát a Macbook mindenféle torrenttől, letöltögetéstől, és hasonló szennyektől mentesülne. Megfelelő lenne a fentebb írt feladatokra ez a gép? Vagy ha van ami jobban megéri grafikai melókhoz, akkor melyik az? A segítőkész válaszokat előre is köszönöm. :)



2019. márc. 9. 17:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!