Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programmal lehetne...

Milyen programmal lehetne letesztelni egy számítógépet, hogy kiderüljön melyik alkatrésze lassítja a legjobban?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy a gépen melyik alkatrészt kellene cserélni ahhoz, hogy gyorsabb legyen a gép?

2019. márc. 18. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mire használod. Ha pl csak netezésre akkor nem a vga lesz a cserélendő.

De ha leírod a konfigod akkor itt is kaphatsz segítséget

Egyébként nincs olyan, hogy lefuttatsz egy programot, majd a végén kiírja, hogy cseréld a procidat.

2019. márc. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Turismo ***** válasza:
Mint ahogy az első hozzászóló is írta, hogy leírhatnád milyen konfigod van aztán segítünk, hogy mivel lehetne egy kicsit felgyorsítani kicsit. Az biztos így előre láthatatlanban, hogy egy SSD winchester az mindenképp egy alap kellék hozzá, én is nem rég cseréltem és fény évekkel gyorsabb :) bekapcsolás kb 10s tényleg nem gondolkodik annyi a gép, pedig ugyanúgy 5 éves, mint eddig. :) Sokat számít.. nem is gondoltam volna.
2019. márc. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!