Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől jött helyre a monitorom...

Mitől jött helyre a monitorom pixelhibája?

Figyelt kérdés
2 éve vettem komplett gépet és monitort. A monitor gyárilag pixelhibás volt, de mivel nem zavart, ezért nem is küldtem vissza. Most vettem észre, hogy eltűnt a pixelhiba, nem tudom mikor tűnhetett el. Hogy jött helyre magától? Csak 1 pixelnyi hiba volt.

2019. márc. 18. 17:23
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
25%
Egy ókori görög Isten, a kijelzők Istene csinálta.
2019. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
P.O.C. nevű felhasználó köszönöm szépen értelmetlen válaszod, remélem nagyszerűen érezted magad eme nagyszerű debil szerepben, gondolom nagyszerűen magadra találtál. Remélem kielégült primitív belső ösztönlényed, a lényeg, hogy soha, de soha ne szaporodj.
2019. márc. 18. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem minden pixelhiba végleges és javíthatatlan, többféle van belőlük: lehet csak beragad egy RGB szín mert rossz az elektronika/érintkezés, vagy kiég, besül, vagy akármi mást csinál (csak fehéren, vagy egyáltalán nem világít).


Nekem a tévém csinálja, van 1 beragadó zöld pixel, de random eltűnik majd feltűnik egy-egy időszakra.

2019. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
38%

Hülye kérdésre, hülye válasz.


Tipikusan olyan, mintha a nagy egyesített fizikai elmélet minden kétséget kizáró bizonyítását kérdeznéd. Senki nem tudja arra sem a választ, mint ahogy erre se fogja.


Örülj neki hogy megtörtént. Ha ez ne megy, akkor bérelj fel egy mérnököt aki megröntgenezi neked. És részletes elemzést ír. Jó pénzért minden van.

2019. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 2. válaszoló.


P.O.C.:


Ha hülye kérdés akkor válaszod azt, és írd le, hogy ezt így láthatatlanba nem lehet megválaszolni és ne baromságokkal hozakodj elő. Egy totál laikus ember a kisujjából szopja ki a választ vagy honnan? Kíváncsiságból fel lett téve egy kérdés, ennyi, nem mérnökök kellenek. Pusztán kíváncsi voltam mások tapasztalatára vagy a dolog esetleges okára, ha pedig nincs rá válasz akkor nincs, nem dől össze a világ.

2019. márc. 18. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves P.Ö.C.S!


Attól még, hogy te nem tudod a választ, létezik válasz erre a kérdésre is. Kettes autentikusan meg is adta.

2019. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!