Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A megadott elérési út nem...

A megadott elérési út nem létezik. Ellenőrizze az elérési utat majd próbálja újra. Mi lehet a gond? Kressz gyakorlót kaptam az oktatótól pendrive-ra de ezt irja ki. Miért?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a gond amit ír.
2019. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez így túl kevés infó látatlanba....

De egyébként ja, az a baj amit ír.

2019. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahelyett, hogy még párszor ugyanazt a kérdést kiírnád leírhatnád értelmesen mit próbálsz elindítani.
2019. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az addig oké hogy az a gond amit ki ír. De mivel nem vagyok számítógép zseni ezért nem is értem mit is akar.

[link]


[link]

2019. márc. 20. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Hú ez elég meredek. Akitől kaptad ezt az sem lehetett valami rutinos szgép felhasználó. Felmásolta neked a program parancsikonját, csak éppen a program nincs az egész mögött. Szóval ez így használhatatlan.
2019. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kaptál semmit, csak egy parancsikont, így nincs mit elindítani, ezt nem találja a Windows.

Kb mintha az üres pénztárcával akarnál fizetni a boltban: nem fog menni.

2019. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fel hivtam az oktatót azt mondta hogy jónak kell lennie. A virus irtót kapcsoljam ki és nyissam meg a Chrommal. De mondtam neki akkor se jó
2019. márc. 20. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Vírusirtó meg chrome, te jóságos Jézus. :D

Szerencsétlen oktató olyan hülye hozzá mint a segg. :D

2019. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az tisztán látszik, hogy te a programot a "G" jelű pendrive-ról indítod, miközben a program a "C"-n keresi a cuccokat. Eleve fel kellene telepíteni az egész progit a "C"-re.


És igen, egy nyamvadt parancsikon nem lesz elég a progi futtatásához...

2019. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!