Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Transformice-on szeretném...

Transformice-on szeretném megváltoztatni a felhasználónevem, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni a fenti játék felhasználóitól. Meg szeretném változtatni a felhasználónevemet, ám problémába ütköztem. Az e-mail címemet és annak jelszavát elfelejtettem, mert valami oknál fogva visszaállt a régire. E-mail címem megváltoztattam nemrég, ám most a régire küldi az ellenőrző kódot, így nem tudom a nevemet megváltoztatni. Volt valakivel hasonló? Mit tehetek?

2019. márc. 22. 08:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Nevem a játékban: Tyutyko#0000
2019. márc. 22. 08:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be Atelier801 be beallítások, és jelszóváltoztatás de megkell erősítened az emailed ha nem tetted még meg.
2019. aug. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos akkor nem tudsz mit tenni. Vagy írsz egy moderátornak fórumon vagy tfmen
2019. aug. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg van az emailcím, és jó minden akkor beállítások névváltoztazás, éa ha #0000 a neved vége akkor ingyen megváltoztathatod, ha nem 0000 vagy már megváltoztattad, akkor következő változtatás már 1500 eper.
2020. okt. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha email nem jó sajnos nem sokat tudsz tenni, ha rossz helyre küldi a kódot (régi email cím) és az új van beállitva akkor a tfm Staff osoknak kell írnod angolul egy levelet ahol leírod a hibát, és segítenek.
2020. okt. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
atelier801.com on természetesen a transformice forum oldala
2020. okt. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!