Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC-hez és játékkonzolokhoz ez...

PC-hez és játékkonzolokhoz ez a TV jó választás?

Figyelt kérdés

Ezt a Tv-t szeretném monitorként használni (PC illetve régebbi játékkonzolokhoz):


- Hyundai FLP22T100


Paraméterek:

Képernyő / kijelző

Képátló: 56 cm (22")

Felbontás: Full HD (1920×1080)

Világítás típusa: Edge LED

További tulajdonságok: megjelenítési frekvencia 100 Hz CMP, kontrasztarány 100000:1, válaszidő 5 ms, fényerő 250 cd/m², látószög (hor./ver.) 170°/150°

Csatlakozók: HDMI, USB, SCART, Kompozit, Fejhallgató kimenet


Viszont a képfrissítési frekvencia elvileg csak 50 Hz!!!

Ez mennyire probléma? Ha jól tudom legalább 60 Hz lenne az optimális.

Nektek mi a véleményetek? Érdemes megvásárolni ezt TV-monitornak?



2019. márc. 24. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért tennél ilyet? Modernebb monitorok jobbak, és ilyen árkategóriában is vannak már használhatók.

Játékra pedig 60Hz a legalja, de én inkább 75Hz-tól ajánlanám.

Pl.: [link]

2019. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Viszont régebbi játékkonzolokhoz is szeretném használni (PS2, PS1 stb.) nem csak PC-hez. Így szükségem van a Scart csatlakozóra. Illetve a HDMI csati is kellene a PS4-hez (illetve PC-hez). Sajnos csak TV jöhet számításba. Elvileg ezen van Játékmód(VRR).
2019. márc. 24. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!