Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Word dokumentumból PDF re...

Word dokumentumból PDF re való mentéskor miért dobja át a dolgokat?

Figyelt kérdés

Szertném elmentetni a szakdolgozatomat word dokumentumból pdf be de az elmentett pdf már máshogy néz ki mint az eredeti word átdobja a képeket másképp rakja a cimeket...

Már teljesen kikészit idegileg holnapra kell leadni, történt már valakivel hasonló?



2019. ápr. 14. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A szerkesztési szabályokat betartottad Wordben?

Ilyeneket általában a technikailag rosszul szerkesztett dokumentumokkal szokott csinálni a Word.

2019. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval az mit jelent mit tegyek vele ?
2019. ápr. 14. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes jelenség, én majdnem napi szinten mentek pdf-be hanyagul, vagy nem tördelt szöveget (térköz helyett enterrel letolt), de nem csinál ilyet. Esetleg próbáld meg más módszerrel, nyomtasd pdf-be mentés helyett: mentés másként/pdf helyett nyomtatás menüt használva valamelyik pdf generátort válaszd ki.
2019. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is válaszd a nyomtatást egy telepített Pdf nyomtatóval. Pl PDF-XChange Viewer.
2019. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megoldottam aztán sikerült átrakni egy másik gépbe ahol 2010 es word volt abban már nem dobta össze az ényémben még a 2008 as verzió fut.

2019. ápr. 14. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!