Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sípoló hang? DELL Laptop

Sípoló hang? DELL Laptop

Figyelt kérdés

Üdv! DELL Latitide E6410 típusú laptopom éles, sípoló hangot ad ki a hangszóróból. Ha fülhallgatót dugok be, akkor abból is és a hangszóróból egyaránt jön ki a hang. Azt vettem észre, hogy alacsony processzor terhelésnél folyamatos sípolás van, amint kicsit leterhelem szakadozik, illetve nagy terhelés alatt van, hogy teljesen alábbhagy.

Windows 10 van rajta, próbáltam újrarakni, drivereket frissíteni, portok energiagazdálkodását módosítani, eddig semmi nem vált be. Mi lehet a megoldás? Köszi


2019. ápr. 15. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen hang?

[link]


Ha igen, akkor nincs vele semmi gond azon kívül hogy zavaró. Nem okoz semmilyen bajt a laptopban.

Egyszer én is kifogtam egy ilyen laptopot. Rá pár napra visszavitettem és kértem egy újat. Ha van gari, próbáld meg te is.

2019. ápr. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen!! Pontosan ugyanez! A fo problemam az, hogy zavaró, foleg, hogy zenei alapok keszitesere is hasznalnam. Sajnos garancia nincs, semmi modon nem lehet tehat ezt megszuntetni?
2019. ápr. 16. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Tudtommal a prpcesszorból jön ki a hang.

Már rég néztem meg a videót amit linkeltem, de azt hiszem mondta is a srác, hogy sajnos ebbe bele kell törődnie, ez van.

2019. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szinte biztos voltam benne, hogy a processzort hallom. Akkor új laptop lesz a megoldás :( köszi a segítséget
2019. ápr. 16. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!