Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a számítógé...

Miért csinálja ezt a számítógépem?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a PC-m nem bírja el a játékokat még azokat sem amiket papíron elkéne. 5-10 FPS-el több nincs.

-Mitől lehet ez?

Hogyan lehetne megszüntetni?

Sajnos a gép adatait pontosan nem tudom.



2019. ápr. 17. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gyakori hiba hogy a videókártya helyett az alaplapra van kötve a monitor, vagy nem megfelelő a driver.
2019. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld ki a Driverbooster-t.

Bár én szeretem inkább beszerezni,de neked jó lesz ez gép adatait nem tudod akkor ezt letöltöd aztán futtatod.

Ha mindenre azt mondja, hogy friss akkor a videó-kártyával lehet a baj.

[link]

2019. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Minek neked szàmitógèp ha az adataid sem tudod szóval alpban sem èrtesz hozzà ! Jàtszàl szuper màríót szegàn inkàbb
2019. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
gyakori hiba hogy a videókártya helyett az alaplapra van kötve a monitor, vagy nem megfelelő a driver.
2021. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!