Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan nyithatom meg az ESET...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Hogyan nyithatom meg az ESET vírusirtó ellenőrzése végén a naplóban jelzett, "nem lehet megnyitni [4]" jelzésű fájlokat. Törölni lehet végleg? Vagy jobb ha én nem nyúlok hozzá, mint egyszerű felhasználó?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2019. ápr. 24. 08:39
 1/8 Fsms ***** válasza:
általános igen/nem típusú választ nem lehet adni. egyedileg kell megnézned miről van szó. Pl. lehet védett zip file amit nem tud nyitni, de valóban lehet káros file is, vagy egy rendszer file ami éppen használatban volt, mivel a scannel párhuzamosan használtad a gépedet.
2019. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! Igen, van zip file is, amit nem tud megnyitni.

Jobb, ha nem nyúlok hozzá.

2019. ápr. 24. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a céget, tudnak segiteni.
2019. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt nem is tudtam!
2019. ápr. 27. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze csak akkor, ha megvetted a licenszet.

[link]

2019. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Mindig az egy hónapos verziót szoktam használni.

Így is fognak segíteni?

2019. ápr. 28. 06:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hónapos csak egyszer használható, nem többször. Azért írja ki, amit írtál, vagyis nem véd semmit. A "behatolásmegelőző rendszer" nem működik. Kérdezd meg, milyen lehetőségeid vannak, sok kedvezmény van, pl. a diák, ami féláron egy évre 6000 ft. (Eset Internet Security12). Megéri, hidd el, a beállításokban segitenek.
2019. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez nagyszerű!
2019. ápr. 29. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!