Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy noname okosórát....

Kaptam egy noname okosórát. Honnan tudom meg a márkáját?

Figyelt kérdés

Próbálom összepárosítani a telefonnal bluetooth-on és amikor összepárosítom,az órán megjelenik a bluetooth jel,de aztán megint eltűnik. Nem tudok rajta semmit se állítani mert nincs menüje.

Valami oldalról rendelte,nem tudom.



2019. ápr. 25. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

USB port esetleg van rajta?

Ha van és összekötöd a számítógéppel és a VID és PID kódja alapján talán beazonosítható.


Vezérlőpult --> Eszközkezelő --> az újonnan megjelenő USB-eszközön jobb klikk --> Tulajdonságok menüpont --> Részletek fül --> Eszközazonosítók:

[link]

2019. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Doboza van?

Nincs a dobozon vagy az órán QR kód? Ha van, akkor egy QR kód olvasót tegyél a telefonodra, olvasd be vele a kódot, és elvileg az órához szükséges app-ot le tudod tölteni. De biztos van hozzá leírás is, hogy milyen alkalmazással tudod testreszabni.

2019. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

QR-kódot próbáltam már,de nem is linket ad ki rá hanem valami ehhez hasonlót: 7D 8K 5V 2F

És rányomok hogy megnézem a linket,de semmit nem csinál..

Kínai.. :D

2019. ápr. 25. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán ha egy képet tennél fel róla, akkor valaki tudna segíteni. Vagy neten, Ebay-en kép alapján próbáld beazonosítani.
2019. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!