Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetőek el a...

Hogyan tüntethetőek el a Word-ből a szövegrészek közti üres sorok?

Figyelt kérdés

Lefotóztam, hogy mire gondolok: [link]

Akármit csinálok, a bekarikázott rész üres marad. (Nincsenek benne szóközök, tehát nem az a hiba) Próbáltam feljebb húzni az alsó szöveget, de ugyanilyen maradt.



2019. ápr. 25. 22:36
 1/2 Doros válasza:

Kijelölted, másoltad, beillesztetted, de a kijelöléskor nagy üres rész maradt.

Nálam is volt ilyen valamelyik nap.

Úgy emlékszem, töröltem és begépeltem újra.

2019. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

„Nincsenek benne szóközök, tehát nem az a hiba”


Hát, azért a szóközök bekerülésének gyanúja csekély szövegszerkesztési tapasztalattal is a legutolsó, ami az emberben fölmerül, ezért nem ártana tisztázni, hogy az „akármit csinálok” kifejezés valójában mit rejteget. A formázási jelek megjelenítésével sem derül ki semmi? Nincs ott például egy oldaltörés? Ha igen, akkor azt egyszerűen az első szövegrész végére állva, Delete gombbal, vagy a másodiknak az elejéről Backspace-szel törölheted. Hogyha ez hosszú szöveg, sok efféle defektussal, akkor a nemkívánatos oldalvégeket reguláris kifejezésekkel (emlékeim szerint a Wordben „helyettesítő karakterek” vagy hasonló néven emlegetik) tudod kicserélni a Keresés és csere funkcióban. Nézz utána a Súgóban, hogy mi a módja.

2019. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!