Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IT Servicesnél középiskola...

IT Servicesnél középiskola után, rendszerüzemeltető OKJ-val van esély elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Hálózatokat, programozást, Linuxot tanulok jelenleg. Van esély elhelyezkedni érettségi után OKJ-val az ITSH-nál?

2019. ápr. 26. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem
2019. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami munkát tudsz szerezni (pl szerver terem operátor), de ha olyan munkát keresel, ahol jól is fizetnek, akkor az egyetem kötelező. Egy OKJ-s képzéssel nem fogsz olyan helyre bekerülni, ahol az egyetemi diploma a minimum.
2019. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jól fizető alatt mennyit értesz? Pl. nekem kezdőként bruttó 300 is tökéletes lenne.
2019. ápr. 26. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem annyit nem adnak diploma nélkül. Főleg mert ők diplomásra is próbálnak ennyit rásózni (legalábbis a t-systems azt tudom, de ez is az ő leányvállalatuk azt hiszem)
2019. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondolom mérnöki vagy programozói diplomát fogadnak csak el. Azokkal meg az a baj, hogy rengeteg matek van.
2019. ápr. 26. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes az a "rengeteg matek". Én is féltem tőle, de egész jól elboldogulok, pedig nekem aztán nem voltak jó jegyeim matekből.
2019. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, 3-as matek nem hiszem, hogy elég lenne.
2019. ápr. 27. 13:25
 8/8 anonim válasza:

Simán van, én is egyetem utolsó féléveiben kezdtem ott mindenféle papír nélkül (még architect szintű munkatársam is volt egyetemi diploma nélkül, nem ez számít). Az ITSH tipikusan az a cég, ami ugródeszkaként szolgál a tapasztalatlan pályakezdőknek, a PTE-n még órákat is tartottak néhány éve.

Lássák rajtad az érdeklődést, a tudásodnak megfelelő pozícióra jelentkezz, mindenképp beszélj jól angolul vagy németül, ne legyenek nagy fizetés igényeid és egy kis szerencsével sikerülhet.

2 éves infó: bruttó 320 körüli összegeket ajánlottak nekem is és azoknak a kezdőknek, akiket ismertem

A lényeg, hogy ha bekerültél, szívj magadba minden tudást amit hasznosnak érzel és ne ragadj ott, mert van egy olyan érzésem, hogy a bérek nem sokat változtak..

2019. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!