Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Az AMD FREESYNC-hez 2. 0-ás HDMI kábel kell (állítólag ez tudja megjeleníteti azt a refreshrate tartományt ami kell a freesynchez de nem vagyok biztos, nem találtam konkrétat) Vagy jo az 1.4-es?

Displayportom nincs ,a monitoron alapbol sincs bemenet se.Elvileg már HDMI vel is működik ,de hát nemtudom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: monitor, számítástechnika, internet, Windows, PC

máj. 16. 07:01  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vettem egy FreeSync-es Philips 75hz-s monitort. Nincs rajta displayport csatlakozo. A hdmi csatlakozom 1.4-es. Állítólag már HDMI csatlakozóval is kéne működnie, viszont én nem...
UTP kábel. Kábelmodem és rúter közé cross vagy sima kábelt dugjak?
Honnan tudom, hogy milyen HDMI kábelt kell vennem?
Váltás Digiről Flipre. Koax kábel van a lépcsőházunkban, nem optikai kábel, de állítólag ezzel is jó minőségű tv adás és internet érhető el a Flipes ügyintéző szerint. Van...
Vettem egy Samsung Syncmaster E2220 monitort, Full HD de nincs HDMI bemenete, csak sima VGA. Ugye állítólag a VGA kábel is viszi az 1920x1080 felbontást, származik-e mégis...
Upc netem van, kaptam pirellia225g routert, szeretnék wifin csatlakozni. Routerre rácsatlakozik a laptop, de nincs internetkapcsolat. Állítolag pirelli t-homos telefonnet router,...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!