Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonom repülő üzemmódban...

A telefonom repülő üzemmódban és ne zavarjanak módban is bocsát ki káros sugárzásokat, ha éjszaka mellettem van?

Figyelt kérdés

Emeletes ágyam van, ezért nem tudom a földre tenni. Az ágyam végében szoktam hagyni éjszakára, bekapcsolom a repülő üzemmódot és a ne zavarjanak funkciót, hogy ne merüljön. Ki nem tudom kapcsolni, mert akkor nem szól az ébresztő.

Nos, ezzel, hogy gyakorlatilag a lábamnál van minden éjszaka, azzal károsodik a szervezetem? Anyukám mindig mondta, hogy ne aludjak telefonnal, mert rákos leszek, vagy mi...

Illetve miután kinyomtam az első ébresztőt, odateszem a párnám (vagyis a fejem) mellé kb. 15 perce, mert akkor szól a második ébresztő, amikor kikelek az ágyból.

Ez nagy baj? Valami más megoldás? Ja és még valami. A ti ébresztőtök is brutál hangos?


köszönöm



2019. máj. 23. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem ettől leszel rákos.
2019. máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kikapcsolt állapotban is van egy kicsi alig mérhető sugárzása...

DE! Előbb lesz bőrrákod 5 perc alatt a napon, mint bármi más bajod attól, hogy bekapcsolt készülék a fejed, vagy bárhol van napokig - évekig.

2019. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta úgy alszom, hogy a párnámon/párnám alatt van a telefon éjszaka. Még nem sült meg az agyam. :)


Az ébresztő hangerejét külön tudod állítani, akár úgy is, hogy halkan kezdje és utána hangosodjon fel.

2019. máj. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derwer ***** válasza:
100%

A káros hatásokra nincs bizonyíték. (igaz, ez nem azt jelenti, hogy nem káros)

Repülőgép üzemmódban aktív lehet a wifi-> az ugyanügy rádiófrekvencia.


A mobilok bekapcsolnak ha be van állítva ébresztőóra... Próbáld ki.

2019. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4 Ez régen így volt, a mai smartphone-ok nem tudom hogy van-e olyan ami bekapcsol. Amit eddig próbáltam, azok nem kapcsoltak be.:S
2019. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A mai smart phonok -nál külön beállítható a be/ki kapcsolás ütemezése, maga az ébresztő nem kapcsolja be a készüléket.

Sőt nekem még a 15 éves készülékem se kapcsolta azt csak ébresztett, sajnos úgy hogy mikor már nem volt benne a SIM akkor is ébresztett minden reggel, és SIM nélkül nem is lehetett kikapcsolni az ismétlődő ébresztőt. :-D

2019. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Derwer ***** válasza:
100%

Hát a régi telefonom is (Lenovo VibeShot) és az új is (Huawei P30) is bekapcsol az ébresztőóra miatt. (teszteltem is)

Kikapcsoláskor jelzik is, hogy befognak kapcsolni adott időben.

2019. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!