Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan törlöm a fiókot?

Hogyan törlöm a fiókot?

Figyelt kérdés
Windows 8 van a laptopomon. El fogom ajándékozni ezért szeretném a dolgaimat letörölni. A fiókomat már ha minden igaz töröltem, de mégis ha a bemegyek a fiókok menübe ott van a mappa a nevemmel. Már csináltam egy új rendszergazdát rá de mégsem enged vele letölteni semmit csak kizárólag az én nevemmel ellátott mappába.

2019. máj. 23. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

van beépítve erre gy funkció



angol de talán meg találod a Settings Beállítások


https://www.youtube.com/watch?v=dsq5psqLYzM

2019. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

újra kellindítsd a gépet és az F8 -at bár ő az F9-et nyomja kell megnyomni


bejön ez a kék képernyő és a számítógép javítása vagy már nem tudom mi a pontos magyar fordítása.


Lesz egy olyan ahol kitörölsz mindent

2019. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

itt a fully clean the drive, teljesen takarítsa le a lemezt


tehát az alsó opciót kell majd választani a második képernyőn

2019. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

RESET - visszaállítás


szóval nem a második képernyő hanem a sokadik almenü lesz

2019. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb megoldás lenne a teljes formázás és friss rendszer telepítése (akár újabb windows).
2019. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül úgy oldottam meg, hogy csináltam egy új fiókot annak az embernek a nevével akinek adni fogom, így le tudtam törölni a fiókomat.

Direkt nem formáztam le mert nem szerettem volna ha még neki a drivereket és minden mást töltögetni kellett volna. Csak simán letöröltem róla a cuccaimat mivel tudom, hogy nem egy nagy hacker és nem fogja tudni elővarázsolni az én régi dolgaimat.

2019. máj. 28. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!