Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Mitől lassulhatott be a számítógépen?

Rendkívül lelassult netezés közben a számítógépem. A legnagyobb lassulás akkor van, amikor letöltök. Érdekesség képpen eddig átlagban 50 megával töltöttem, most ez lecsökkent 7-re és ha közben használom a gépet még az egér mozgatása is szaggatott, valamint ha megnyitok egy weboldalt, akkor hajlamos megszakadni a net kapcsolat, van, hogy csak pár másodpercre, de olyan is, hogy csak újraindítás hatására sikerül újra kapcsolatot teremteni. Tudom, hogy a HDD-m nem ideális 1000 megás nethez, de már 4 hónapja ilyen és csak az utóbbi napokban jelentkezett a fentebb taglalt problémám. Futtattam vírusírtót ami nem talált problémát, illetve HDD-m is kifogástalan HDD sentinel alapján. Egyébként a speedtest is csak 200 mega letöltési sebességet ír holott eddig 800 körül volt ha jól rémlik.

jún. 5. 11:57  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Na már csak 20 mega letöltést mér a speedtest, és a sima böngészés is egyre lassabb. (torrent kliens nem fut)

# 1/1Időpont jún. 5. 12:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik olyan hogy egy számítógépen nem lehet behozni a BIOSt? Ha igen mi lehet az oka?
Másik számítógépen valo internet előzmények megtekintése?
SMS Küldés és fogadás számítógépen. (többi lent) Van ilyen app?
Vannak családi vidóink DVD-RW és DVD+R lemezeken. A számítógépen csinálni akarok pár másolatot a családtagoknak, de a probléma az, hogy csak a DVD-RW-t játssza le, de a DVD+R-t...
Volt most egy frissítés a számítógépen. A betűk elmosódottak és fényesek lettek. Hol tudom ezt visszaállítani? A word is megváltozott. Ezt is szeretném visszaállítani.
Számítógépen a facebookon csak egy chat ablak jelenik meg. Hogy lehet beállítani, hogy többet is mutasson egyszerre?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!