Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A T-Mobile angol oldalán...

A T-Mobile angol oldalán megnéztem, hogy egyes mobilokon hogy áll az Android 9 frissítés folyamata. Az enyémre azt írja, hogy "Complete". Tehát egy hete elvileg kész van, de a telefonom még mindig nem talál újabb verziót. Mikor lesz vajon elérhető?

Figyelt kérdés
Bementem a T-Mobile-ba megkérdezni ezt, viszont erről nem tudtak információt mondani.

2019. jún. 6. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
T-Mobile ANGOL oldala. Igen, és lokalizálni a mi nyelvünkre nem kell? A Magyar Telekomnak azon felül nem kell külön ellenőriznie a frissítést és tesztelnie, nehogy valamiféle sajátos hiba üsse fel a fejét a Magyar Telekom által forgalmazott eszközökön? Mivel valamennyire a szolgáltató is bele nyúl a rendszerbe, még ha csak hozzá is adja a saját alapértelmezett appjait is (pl. App asszisztens, ha már Telekom). Mivel azért van különbség egy TMH (Telekom-os) és egy XEH (Független) ROM (maga az Android) között. A legészrevehetőbb különbség pl. az, hogy a XEH ROM-on nincs App asszisztens gyárilag, a TMH ROM-on pedig van (és max letiltható), de akadnak még apróbb különbségek. Pl. TMH ROM-al és VoLTE-képes SIM kártyával valószínűleg fogod tudni használni a VoLTE funkciót, ha aktiválva van számodra szolgáltatói oldalról a VoLTE, míg XEH ROM-al és T-s kártyával már nem biztos (nem tudom, hogy valójában lehet-e vagy sem, most csak hoztam egy példát). Várj türelemmel, biztosan elérhető lesz majd valamikor. Vannak egyébként oldalak, ahol tájékozódhatsz. Samsung esetén pl. ott a Sammobile.com, amin kilistázva láthatod az eddig elérhető ROM-okat régió és szolgáltató szerinti szűréssel is akár. A többi márkánál nem tudom, hol érdemes nézelődni.
2019. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!