Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem enged be a Gmail a...

Laci199 kérdése:

Miért nem enged be a Gmail a saját fiókomba?

Figyelt kérdés
Be szeretnék jelentkezni a saját Gmail fiókomba, de a rendszer megakadályozza és további biztonsági kérdéseket tesz fel stb. Úgy látom a problémája az hogy jelenleg nem otthon tartózkodok hanem vidéken, tehát érzékeli/zavarja hogy más környezetben vagyok? Mit tudok ezzel csinálni?

2019. jún. 14. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, szerintem semmit. Nekem egy régebbi fiókom volt, amibe próbáltam évekkel később bejelentkezni, és hasonlóan jártam. Megválaszoltam minden biztonsági kérdést, meg kitöltöttem, hogy emlékeim szerint mikor regisztráltam, stb., és mégsem engedett be. Talán ha írsz az ügyfélszolgálatnak konkrétan, és felveszed a kapcsolatot egy húsvér emberrel, akkor az tud neked segíteni. De annyira engem nem motivált a dolog.
2019. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A belépésnél van olyan is, hogy Adatvédelem, ezt megnyitva ott az Account, ahol MINDENT be lehet állitani, jelszót cserélni stb.
2019. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!