Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja a laptopomnak? Nem...

Mi baja a laptopomnak? Nem indul el

Figyelt kérdés

Már napok óta nem kapcsol be.Azt írja ki,hogy az indítási javítás ellenőrzi a rendszert.

A lemezhibák kijavítása.

Már reggel 10-11 óra óta csinálja és még semmi.


Mit csináljak,hogy bekapcsoljon?


Valójában volt előzménye....

Azt írta ki,hogy frissiteni kell a rendszert és,hogy a a windows hamis vagy micsoda.Én nem foglalkoztam vele,mert alig-alig használtam csak addig még megcsináltam a beadandót és gondoltam ha azzal elkészülök majd frissitem,mert fontos volt a beadandóm.

Most nem tudom mit tegyek.Olvasgattam itt régebbi kérdéseket és azt írja újra kell telepíteni.Azt hogy kell csinálni?nincs lemezem.


Nem vagyok zseni a gépek világában még a telefonomhoz is alig értek pedig fiatal vagyok.


2019. jún. 23. 16:08
 1/5 Fsms ***** válasza:

két gond lehet:

1. HDD hw hiba,

2. Windows frissítési gond.


Sajnos ezt valóban csak egy újrahúzással tudod megoldani amikor kiderül, h mi a gond.

2019. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor mit kell tennem?

Találtam egy windows lemezt és ott kiad több lehetőséget,de nem tudom melyikre menjek.

Pl azt is kiadja,hogy csökkentett hálozattal is elindithatom.

2019. jún. 24. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Aktivaltad a windowst?
2019. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy kell.

Tudnál segíteni?

2019. júl. 6. 22:58
 5/5 A kérdező kommentje:

Még azóta sem jó.Elvigyem szervízbe?

Szeptemberben kezdem az egyetemet oda szükségem lenne a laptopra.

2019. aug. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!