Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges Telefon és Tablet...

Lehetséges Telefon és Tablet közötti szinkronizálás?

Figyelt kérdés

Lényeg az lenne hogy van egy telefonom és egy tabletem hogyan tudnám úgy szinkronizálni a kettőt hogy pl amit fényképezek a telefonomon az meg jelenjen automatikusan a Tabletem galériájában is?

Természetesen mind két esetben Android eszközről van szó!

Próbáltam már a Google Fotók alkalmazással de az valahogy nem szinkronizált teljesen jól, illetve nem nagyon szeretnék hozzákötve egy kifejezett felhőhöz, hanem lényegében egy Wifin keresztüli azonnali és automatikus szinkronizálást szeretnék a két Android között!

Előre köszi :)!



2019. jún. 25. 15:46
 1/2 Derwer ***** válasza:

Pedig GoogleFotók és a GoogleDrive a legkézenfekvőbb.

De ha kísérletezni szeretnél direkt szinkronnal, akkor keress rá a File Sync kifejezésre a Google Playen.


Pl Foldersync

2019. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! A FTP-n keresztül átvitellel király a Folder synch!
2019. jún. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!