Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nem mentettem el a szöveges...

Ha nem mentettem el a szöveges dokumentumot hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek 3 órán át írtam tökéletesre sikeredett és képtelen lennék még egyszer ugyanúgy megírni, nem mentettem el véletlenül vagyis úgy emlékszem hogy igen de teljesen üres a jegyzetfüzet amit írtam és nagyon fontos lenne az a szöveg szüksége, van rá holnapra...
2019. jún. 27. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Azóta rájöttem hogy a gépemmel van a hiba, nem menti el a szöveget hiába kattintok rá...
2019. jún. 27. 20:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem jó pl. egy Word, ott be tudod állítani az automata mentést.
2019. jún. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert csak úgy hirtelen jött az ötlet meg minden , meg igazából sosem szoktam gépen írni, mindig kézzel írok meg mindent...De nem én voltam a hibás mert tényleg nem mentett el utána se semmit sem, bátyám is megnézte , csak újraindítás után lett jó. Nem tudom mi baja lehetett...Na mindegy azóta sikerült újra megírnom nagyjából hasonlóra :)
2019. jún. 29. 11:19
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként idős laptop lehetséges hogy már nem bírja olyan jól a gyűrődést.

Egy jó tanács mindenkinek aki ide téved ,mindig 2 helyen mentse el a szövegét :)) Persze valószínűleg csak akkor találnak rá erre ha már késő és ők is a megoldást keresik :))

2019. jún. 29. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!