Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Még Június 25. Én a facebook...

Még Június 25. Én a facebook személyazonosság igazolása céljából azt kérte töllem hogy tóltsek fel magamról képet meg is volt azóta se jött válasz. Azt irja hogy majd elbírálják. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi lehet ezzel a hülye facebookal adminok alszanak?


[link]



2019. júl. 7. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A Facebooknak 2 milliárdnál is több felhasználója van. Ha gond van, akkor nem csak neked van problémád, hanem lehet több tízezer fiókkal is gond van. Van, aki 3 hét után kapott választ, de ha a tiltás hullámban lettél kitiltva, akkor úgyis azt fogod majd kapni hogy nem vagy jogosult a használatra, és nem mondják meg miért. Ha eddig nem oldottak fel, már nem is fognak, és új fiókot sem tudsz regisztrálni mert a tiltás miatt azokat is tiltják majd.
2019. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak egy megérzés, de hogyha nem osztanál meg állandóan hülyeségeket (gondolok itt lapos föld, oltásellenesség, gyógyszerlobbi és társai témákra), akkor valószínűleg nem függesztették volna fel a fiókodat.
2019. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kitiltva lettem. Sajnos csak felfüggesztettek ami több mint 10 napja tart
2019. júl. 7. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elmúlt napokban a nagy rendszerhiba miatt sokaknak felfüggesztették a fiókját.
2019. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!